Let op! Het is nog onduidelijk of de borstvoedingscursus mag plaatsvinden vanwege de huidige coronamaatregelen.
Tijdens de cursus proberen wij u zo goed mogelijk voor te bereiden op het geven van borstvoeding. Een lactatiekundige verzorgt de cursus. Zij ondersteunt u, zodat u met meer zelfvertrouwen borstvoeding kunt geven. U ontvangt vooral praktische informatie en u leert de juiste technieken.
De cursus bestaat uit twee middagen van 13.30 tot 15.30 uur, maar kan iets uitlopen tot 16.00 uur. De cursus wordt gegeven op locatie Langendijk. Binnen wordt de route naar de zaal met bewegwijzering aangegeven.
Kosten
De kosten voor deze cursus zijn € 30,00. Tijdens de 1e les krijgt u een factuur, die u na de les bij de receptie kunt betalen door middel van pinnen.
Borstvoedingscafé
Momenteel gaat dit niet fysiek door, maar worden er online meetings aangekondigd op de Facebookpagina. Iedere woensdagochtend Borstvoedingcafé, van 10 tot 11:30. Ouders delen ervaringen en er is een lactatiekundige aanwezig. Kinderboekentuin, Speelhuislaan 80, 4815 CG Breda.
Vragen?
U kunt voor meer informatie van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 uur en 15.30 uur bellen naar een van onze lactatiekundigen op nummer (076) 595 16 37.
Mailen kan ook: borstvoeding@amphia.nl