Oh nee, IE...

We zien dat je Internet Explorer gebruikt, een oude en onveilige browser. Daardoor kunnen we je niet de mooie website voorschotelen die we zouden willen.

Je bent van harte welkom in elke andere browser zoals bijvoorbeeld Chrome, Firefox of Microsoft Edge. Wij wachten hier wel, tot zo!

Welkom bij Amphia
Patiënteninformatie

Zoeken

6 minuten looptest
Binnenkort wordt u in ons ziekenhuis verwacht voor een 6 minuten looptest. Dit gebeurt op de afdeling longgeneeskunde in Breda of Oosterhout. In uw uitnodiging staat op welke locatie u moet zijn. In deze folder leest u waar het onderzoek voor is en hoe het onderzoek gaat. Wat is een 6 minuten looptest? We meten hoeveel meter u maximaal loopt in 6 minuten als u wandelt op uw inspannende tempo. Daarbij meten we ook wat deze inspanning doet met het zuurstofgehalte in uw bloed en de hoogte van uw hartslag.

Meer lezen over longgeneeskunde bij Amphia?

Ga naar afdeling Longgeneeskunde
Bijgewerkt op

Toegankelijkheidsopties

Kies hieronder één van de functies om het gebruik van onze website gemakkelijker te maken.


Tekstgrootte:
100%

Hoog contrast:

Vertaal website:

Deze teksten worden op uw verzoek door Google Translate Services automatisch vertaald en kunnen fouten bevatten. Amphia is niet verantwoordelijk voor mogelijke vertaalfouten. Als u vragen heeft over uw gezondheid, neem dan altijd contact op met uw arts.

Label